PREFABRYKACJA SZAF STEROWNICZYCH

Nasza firma zajmuje się montażem rozdzielnic elektrycznych oraz szaf zasilająco-sterowniczych niskiego napięcia zarówno na indywidualne zamówienie klienta, jak i będących częścią projektów przez nas realizowanych.

DOSTOSOWANIE DO KLIENTA

Podczas realizacji montażu rozdzielnic elektrycznych kierujemy się wymaganiami klienta. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania.

Wykonujemy usługę w oparciu o aparaturę elektroniczną naszych partnerów, którymi są między innymi Mitsubishi Electric, Sick oraz Festo.
Rozdzielnice wykonujemy według dokumentacji otrzymanej od Klienta. Zawsze jednak służymy radą i w razie potrzeby jesteśmy w stanie pomóc podczas procesu projektowania szaf.

Nasza firma oferuje montaż szaf:

DLACZEGO WARTO?

Szafy sterownicze i rozdzielnice elektryczne stanowią integralną część każdej instalacji. Wprowadzają ład i porządek w oprzyrządowaniu elektrycznym, co przekłada się także na bezpieczeństwo. Instalacja szaf sterowniczych pozwala na wprowadzenie organizacji procesów sterowania, zapewniając jednocześnie najwyższą wydajność produkcji.

Prawidłowy projekt oraz instalacja, dopasowanie do warunków panujących w danym środowisku pracy oraz odpowiednie obliczenia umożliwiają przeprowadzenie procesów produkcyjnych, które pozbawione będą wszelkich zakłóceń elektrycznych wpływających niekorzystnie na układy. Szafy sterownicze to najważniejszy element układów sterujących procesami produkcyjnymi.

POMOC

Potrzebujesz wsparcia technicznego? Zostaw nam swoje dane.

[contact-form-7 id="334" title="Free Quote"]
[contact-form-7 id="334" title="Free Quote"]

TELEFON

+48 503 151 452

E-MAIL

BONDARCZUK.BARTLOMIEJ@IRPARK.PL

ADRES

INNOWACYJNA 1 16-400 SUWAŁKI

TELEFON

+48 503 151 452

E-MAIL

BONDARCZUK.BARTLOMIEJ@IRPARK.PL

ADRES

INNOWACYJNA 1 16-400 SUWAŁKI