Project Description

MANIPULATORY

Oferujemy Państwu manipulatory ręczne przyspieszające i ułatwiające pracę ludzką. Dzięki manipulatorom odciążamy operatorów od najcięższych zadań polegających na przenoszeniu dużych elementów. Do ponoszenia wykorzystujemy próżnie oraz chwytaki mechaniczne.

OFERTA

Co chcesz podnosić?

Manipulatory mechaniczne są przeznaczone do chwytania, podnoszenia, obracania i transportowania rolek. Dzięki udźwigowi do 100 kg, są doskonałym narzędziem wspomagającym pracę i odciążającym ludzi. Chwytaki dają możliwość podnoszenia rolki z każdej pozycji. Przy wykorzystaniu suwnicy lub wysięgników, można transportować je w dowolne miejsce (w zakresie pracy urządzenia). Możliwość obrotu, zarówno elektrycznego jak i mechanicznego pozwala na manipulowanie pozycją szpuli. 

Dodatkowym atutem jest możliwość zmiany trzpienia do pobierania rolek. Bardzo szybka, prosta i intuicyjna wymiana trzpieni pozwala na zastosowanie chwytaka mechanicznego do wielu różnych rozmiarów szpul, co zwiększa efektywność i zmniejsza koszty produkcji. Takie rozwiązanie jest idealne wówczas, gdy w firmie istnieje potrzeba obsługi rolek o różnych wymiarach.

Na zamówienie jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa trzpienie o wymaganej średnicy, co pozwoli na idealne dopasowanie się do obecnych w Państwa firmie warunków. 

     

Manipulatory pneumatyczne pozwalają na chwytanie i transportowanie różnego rodzaju produktów za pomocą jednej ręki. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym układom przyssawek, możliwe jest szybkie przenoszenie różnego rodzajów ładunków.

Przenoś ładunki szybko i wygodnie.
Chwytaj ładunek z różnych pozycji.
Podnoś ładunek jedną ręką za pomocą przyjaznego dla operatora joysticka.
Obracaj ładunek w zakresie 360°.

Jeśli są Państwo zainteresowani – prosimy o kontakt. Jesteśmy pewni, że po analizie Państwa potrzeb znajdziemy i zaprojektujemy idealne rozwiązanie.

    

Systemy suwnic będą idealne, jeśli potrzebują Państwo przenoszenia ładunków poza stacje robocze, przemieszczania towaru z jednego stanowiska do drugiego, transportowania ładunków o dużej masie oraz na dużą odległość.

Do systemów suwnic oferujemy także wyciągarki mechaniczne.
Oferowane przez nas wyciągarki mechaniczne są:

łatwe w obsłudze
trwałe
niezawodne
bezpieczne

System autobalansu, w jaki wyposażone są wyciągarki mechaniczne, pozwala na łatwe sterowanie różnymi rodzajami ładunków. Nieregularne wymiary oraz nierównomierne rozmieszczenie ciężaru nie przysporzą problemów operatorów. Rozwiązanie to zwiększa bezpieczeństwo pracy.
Wciągniki są przystosowane do pracy w warunkach produkcyjnych. Zabezpieczone przewody są odporne na pył i zanieczyszczone środowisko pracy. Niezawodność urządzenia w dużym stopniu eliminuje potencjalne koszty poniesione przez postoje w procesach produkcyjnych. Ewentualna naprawa oraz konserwacja przebiegają szybko i sprawnie.

Cechy wyciągarki

rolki chwytane od rdzenia lub od zewnątrz
możliwość przechyłu lub obrotu do zadanej pozycji
zmienna regulacja prędkości dla dużej dokładności
ergonomiczne i przyjazne dla użytkownika
narzędzia do obsługi ładunków o różnych kształtach i rozmiarach
na zamówienie akcesoria do ważenia ładunku
narzędzie dostosowuje się do rozmiaru pudełka
uchwyt jednoręczny lub dwuręczny dla optymalnej kontroli ładunku

Jeśli są Państwo zainteresowani, pomożemy Państwu dobrać rozwiązanie idealne do Państwa potrzeb.

     

Żurawie są doskonałym rozwiązaniem, jeśli potrzebują Państwo stacjonarnego podnoszenia ładunków, które występuje regularnie. Odpowiednio dobrany żuraw wysięgnikowy umożliwia ergonomiczne podnoszenie, przy zachowaniu szczególnych zasad bezpieczeństwa i ostrożności. Lekka konstrukcja żurawia zapewnia płynne prowadzenie ramienia. Przy pomocy żurawia montowanego do ściany lub podłogi są Państwo w stanie podnosić oraz obracać ładunki.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt. Razem znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy i zaprojektujemy żuraw, który sprosta Państwa oczekiwaniom.

           

Wózki podnoszące oferowane przez naszą firmę umożliwiają swobodne podnoszenie różnego typu ładunków. Ich mobilność pozwala na przemieszczanie wózka i wykorzystywanie go w dowolnym miejscu. Wózki podnoszące zapewniają obsługę:

belek
kartonów
rolek
skrzyń
i wielu innych rodzajów produktów.

Prosta konstrukcja zapewnia większą ergonomię pracy i zastępuje człowieka przy podnoszeniu ciężkich ładunków, a ich mobilność i modułowość zwiększa efektywność pracy.

Specyfikacja:
dobór narzędzi do różnych rodzajów obciążeń
ergonomiczne uchwyty ułatwiające pracę
bezpieczeństwo i niezawodność
modułowa konstrukcja umożliwiająca dostosowanie do warunków pracy
możliwość przechylania, obracania, podnoszenia i przesuwania
możliwość chwytania rolek od rdzenia jak i od zewnątrz
łatwość prowadzenia dzięki wytrzymałym kołom

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie zaprojektować wózki podnoszące, które będą dostosowane do Państwa wymagań, zarówno wymiarowych, wytrzymałościowych, jak i pod względem podnoszonego ładunku.

POMOC

Potrzebujesz wsparcia technicznego? Zostaw nam swoje dane.

TELEFON

+48 503 151 452

E-MAIL

BONDARCZUK.BARTLOMIEJ@IRPARK.PL

ADRES

INNOWACYJNA 1 16-400 SUWAŁKI

TELEFON

+48 503 151 452

E-MAIL

BONDARCZUK.BARTLOMIEJ@IRPARK.PL

ADRES

INNOWACYJNA 1 16-400 SUWAŁKI